top of page
IMG_1291_edited.jpg

MiNi ZOO

Główną atrakcją dla dzieci znajdującą się na ośrodku jest mini zoo ze zwierzątkami. Wasze pociechy będą mogły pogłaskać kucyki czy owce, zobaczyć kangura oraz zaprzyjaźni się ze świnką pepa!

Agroturystyka inna niż wszystkie...

ATRAKCJE    WODNE 

Główną zaletą rancza jest jego teren i położenie. To nie tylko miejsce z przepiękna salą weselną czy wynajmem namiotu sferycznego typu Glamping. Sam ośrodek mieści się na 30 ha łąk i lasów z bezpośrednim dostępem do jeziora Wielimie i własną piękną plażą piaszczystą . Jezioro to  jest drugie pod względem wielkości jezioro na Pojezierzu Drawskim i ma powierzchnię 1865 ha. Zbiornik jest bardzo płytki, przeciętna głębokość to 2,2 m, a maksymalna głębokość to tylko 5,5 m, co w zestawieniu z ogromną powierzchnią jest rzeczą rzadko spotykaną.

Jezioro stanowi fragment atrakcyjnych szlaków kajakowych i szlak rzeki Gwdy i z tej racji wykorzystywany jest przede wszystkim do turystyki kajakowej i windsurfingu. Wędkarze także znajdą tu atrakcyjne łowiska. Jezioro zasobne jest w dorodne płocie, leszcze, liny, ale także można złowić tu dużego okonia czy szczupaka. Szukając noclegu z ciekawymi atrakcjami w okolicy

Szczecinka, nie można dokonać lepszego wyboru niż nasz obiekt.

Aby umilić naszym gościom pobyt w naszym ośrodku mamy do zaoferowania:

deski SUP, kajaki canoe, deski windsurfingowe oraz łódź wędkarską.

Kangurprzezroczystetło.gif
bottom of page